NARKOTYKI: WSZYSTKO POSZŁO NIE TAK

Konopie indyjskie, MDMA, kokaina … czy smak po tym, jak lek, od czasu do czasu lub w każdy weekend, nie ma zasady, aby żyć, co nazywa się bad trip. Oto trzy świadectwa czasów, gdzie tak naprawdę poszło nie tak, wraz z zawarciem terapeuty i addictologist Bruno rejestr.

Narkotyki są wszędzie. W naszej ulubionej serii, pm, koncerty, lub na dole, a przyczyn tego jest wiele. Według raportu francuskiego centrum monitorowania narkotyków i narkomanii, opublikowanym w 2016 roku i obejmującego 2014, marihuana jest powszechnie narkotykiem .

Bardziej niepokojące, kokaina. Długie, przeznaczoną dla przedsiębiorców i klubowiczów, teraz jest on dostępny dla wszystkich. Za dwie dekady, udział 18-64 lat, kto go spróbował choć raz, wzrosła siedmiokrotnie. MDMA-to także powrót do 1,6 mln konsumentów w tym roku.

Wspólne praktyki i addictologist Bruno rejestr reaguje na zeznaniach trzech młodych kobiet.

Bad trip z konopi: świadectwo Camille

Joanna-26 lat. W ten wieczór, przyjaciółki, kochanki, ona przyjmuje proponowane jej sąsiad. Niewielka drętwienie, Bad trip z konopi: świadectwo Camillenic więcej.

Wspólne przechodzi, oferuje mu słuchawkę. “On stawia drukowanie w zębach, zbliża się do mojej twarzy. On otacza nasze dwa ustnej własnymi rękami, tak, aby stworzyć akwarium i wieje. Ja inspirować do maksimum zbyt wiele. Ja udusić pod dym. “

Jego nogi stają się puszyste, oczy затуманит i serce przyspiesza. “Mrówki zjadły całe moje ciało. Rozmowy toczyły się wokół mnie, nikt, wydawało się, że nie zdaje sobie z tego sprawy. Oczy w fale, byłem sparaliżowany. “

Im więcej podniesie się alarm, tym większy wzrost objawów. On wali się na ziemię i bierze się z wymiotami.

Jej przyjaciele dbają o niej całą noc. “Gdybym nie był z zaufanymi ludźmi, nie wiem, jak zdarzenia mogłyby się zmienić. Jedno jest pewne, nie szczepione. “

Konopi: ryzyko

Wyjaśnia Bruno, że efekty marihuany nie jest całkowicie zanikać dopiero po dwóch lub trzech dni. Marihuana zmienia połączenia neuronowe i konwertuje postrzeganie (zniekształcone pole widzenia, wrażliwość na dźwięk, itp.). Fizycznie, konopi prowadzi do zmęczenia.

Dla zwykłego konsumenta, który cierpi psychoaktywne efekty produktu bardzo wysoka THC (tetrahydrokanabinol), konsekwencje mogą być вальгусная dyskomfort i gwałtowny spadek napięcia.

W przypadku złej odpowiedzi na konopie indyjskie , najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie ciche, kojące miejscu i obejść się bez wody zimnej (rękawice lub prysznic), aby uspokoić oddech i gorąca. W przypadku alarmu, lekarza lub samej nazwie.

Bad trip z MDMA: połowę dawki tyle

W wieku 27 lat, Camille jeszcze nie dotykał do narkotyków, ale pragnienie często dotykał do niej. Pewnego wieczoru, gdy wgryza się na jej paznokcie, podkreślił jej ważne spotkanie w pracy w poniedziałek rano, tylko kolejny przyjaciel konsumpcyjnych MDMA opisuje konsekwencje: “to sprawia, że euforii, twoje problemy odlatują …”, co jej się należy.

Do pierwszego testu, miesza “tylko” połowę dawki w szklankę alkoholu. Ona popija go między dwóch dyskusji, kiedy diiing diiing! Czas, aby przejść skrzyni pierścienia. “Ja trzasnęła drzwiami i tam, na chodniku, dziwne wrażenie spaceru w pianę. Moje ciało było rozpuszczać. “

Efektów MDMA

Lek zmienia swoją wizję, narusza jego uczuć i temperatura idzie falami. Ona leży na битуме, aby uspokoić gorączkę i skręcić. “Paradoksalnie, byłam w świadomości, wiedziałem, co się ze mną dzieje, ale nie mogłem nic z tym zrobić. ”

Jego przyjaciele martwić się i wołać o pomoc. “Nawet strażacy byli w szoku. Nie mogli uwierzyć, mój stan był połowę dawki. Pozostaje pod obserwacją do następnego dnia.

Wtedy Kamila pogrąża się w stan intensywnego lęku i paranoi. Po raz pierwszy w życiu, samobójcze myśli przychodzą do niego . “Bałam się wszystkiego, zwłaszcza od mnie. Nie kontroluję swoje ciało, aby zwariować, aby móc rzucić się pod szyny, pociągi, nie zdając sobie z tego sprawy. “Lekarz wypisał zwolnienie na pięć dni.

Ona, o których mowa w sesjach софрология. Camille teraz cieszy się wieczorem z przyjaciółmi, nie dotykając niczego, ale jeden lub dwa piwa.

Narkotyków i alarmów: ryzyko MDMA

Narkotyków i alarmów: ryzyko MDMADla Bruno, tam nigdy nie najlepszy czas, aby konsumować narkotyki, ale jeśli umysł nie jest spokojny, lek mnoży alarm jest już obecny.

Następnie następuje główny problem narkotyków: nigdy nie wiesz na pewno, że produkt jest wykonany, więc nie możesz wiedzieć skutków.

Po traumatycznych odcinka, najlepiej skonsultować się ewakuować stres . Ponadto, substancje te wpływają nie tylko na naszej kondycji fizycznej, ale również niebezpieczne wpływają na nasze zachowanie, co czasami prowadzi do WYPADKÓW drogowych, seks bez zabezpieczenia …

Kokainy i leczeniu uzależnień: stan Lolita

Lolita Sianie , 29, opowiada w swojej książce S., czarny twarzą biały , jej stosunki w ciągu kilku lat z kokainą. “Dotknąłem narkotyków, bo filmy sprawiają, że występie zimna, a także dlatego, że w świecie artystycznym, okazuje się dużo.”

w Paryż, rytm nasila. “Brałem Koks jako wektor spotkaniach. Ponadto, kokaina działa, “jak dziewczyna, otrzymać, łatwiej, niż można by pomóc ci papierosy”.

To w domu przyjaciela, że wszystko idzie nie tak. Podczas imprezy, przyjmuje linię гратос. Jest mało prawdopodobne, po tym, jak spadł go słomą od lewej do prawej, to zaćmienie.

To, co powinno być kokaina okazał się ketamina. Do środka wysokości napędza go już w fazę przedawkowania . Nikt nie wzywa pomocy. Nieznani sprawcy po prostu upewnić się, że oddycha dwa razy.

Następnego dnia, cudem żyje, jest w szoku. To stawia jego zużycie na przerwę na miesiąc. Lepiej wznowić później.

Kokaina, jednym z najbardziej uzależniających narkotyków

Pomimo okrucieństwa zdarzenia, to nadal będzie zajmować dużo kokainy, nawroty i histeria kryzys, gdzie łamie wszystkie w jej domu po przerwie, więc jest kliknięcie.Kokaina, jednym z najbardziej uzależniających narkotyków

Po tym, jak zobaczył jej się kruszyć życie, Lolita, w końcu akceptuje swojego pragnienia. Ona wróci do rodziców, aby zapomnieć pokusa i daleko od Paryża, jej przyjaciele, pm. On nawet usuwa papierosy.

“Piłem w ciągu trzech lat. Trzy razy miałem nieodpartą chęć. “Jest takie słowo, aby opisać te felgi: drążek .

W każdym razie, dla Lolita, quest na wydajności i wyglądu daleko za nią. “Dzisiaj biorę się samotny , znudzony, nie będąc przez cały czas w tle. Faktycznie, zgadzam się, aby być człowiekiem. “

Dla Bruno, kokaina-to złośliwą produktu. To daje złudzenie, że jest mądry i silny, marzenie każdego człowieka! Ale to działa dokładnie tak samo, jak skóra smutku: im więcej bierzemy, tym mniej żyjemy.

Jedyne wyjście wrócić i wybrać inny kierunek. Trwa około tygodnia z abstynencji. Brak chęci do spożywania, zależy od chwiejność osobowości i społecznego kontekstu, w którym się rozwija.

Addictologist, psycholog rodzinny lub asocjacyjną wsparcie, każdy może znaleźć osobę lub organizację, aby pomogły.

Leave a Comment