Ty Tylko Te Błędy?

Ty Tylko Te Błędy? HISTORII W OGÓLE

Podczas gdy debata na temat korzyści zdrowotnych wynikających z ekspozycji na słońce, jak zwykle, jako centrum witaminy D, UV-wpływ ma inne skutki dla zdrowia, związanych z produkcją witaminy D, w tym poprawy nastroju i energii, regulacji melatoniny, redukcji objawów sm i leczenie chorób skóry
Oddziaływanie promieni UVB, a także w celu ochrony przed czerniak (najbardziej śmiertelna forma raka skóry), a UVA-promieniowanie związane z uszkodzeniem skóry
Dwa ostatnie badania ciężko chorych dzieci odkryli, że niedobór witaminy D jest bardzo często występuje u dzieci, chorych, i jest to spowodowane złymi wynikami i długi pobyt w szpitalu. Dlatego, kruchych starszych osób z niskim poziomem witaminy D mają zwiększone ryzyko śmierci
Współzależność istnieje pomiędzy poziomem witaminy D i zdrowie zębów. Naukowcy z University of Manitoba, Kanada, niedawno okazało się, że dzieci z ciężkimi próchnicy wczesnego dzieciństwa byli znamiennie niscy witamina D poziomy jamy dzieci za darmo

Wojskowe Tsedek Informacje

Podczas gdy debata na temat korzyści zdrowotnych wynikających z ekspozycji na słońce, jak zwykle, mają jako centrum witaminy D, który skóra produkuje w odpowiedzi na promienie UV-b, UV-wpływ na rzeczywistości istnieje szereg innych skutków dla zdrowia, związanych z produkcją witaminy D, które na słońcu lub w solarium.

Nowe dowody przedstawione w kwietniu-czerwcu dziennik dermatologii i wenerologii-Endocrinology1 potwierdza, że słońce pasuje i pomiaru czasu, ma wiele zalet dla zdrowia, niezależnych do produkcji witaminy D, takich jak:

Promieniowanie UV ma Długą Historię Stosowania w Leczeniu Choroby

Według zalecanych dermatologii i wenerologii-Endokrynologia artykułu:2

“Słonecznego promieniowania ultrafioletowego (UV) jest stosowany od czasów starożytnych do leczenia różnych chorób. Jest to naukowa i w to, że duża liczba cząsteczek (chromofory) w różne warstwy skóry, interakcji z i pochłania promienie UV.

…Fototerapia jest alternatywą dla leczenia wielu łuszczycowe zapalenie i nonpsoriatic warunkach, w tym atopowe zapalenie skóry, skleroterapia warunki skóry, takie jak morfina, twardzina, bielactwo, grzybiczych zakażeń grzybiczych. Fototerapia-leczenie niektórych chorób skóry na promieniowanie UV, która może być wykonana z promieni słonecznych, lampy fluorescencyjne, lampy z łukiem zwarciowym z filtrami UV i laser.

W zależności od formy promieniowania gamma emitowanego ze źródła, fototerapia może być podzielona na szerokopasmowy UVB (290-320 nm), UVB wąskim paśmie (310-315 nm), monochromatyczne promieniowanie UV (308 nm za pomocą lasera excimerowego), szerokopasmowy uva (320-400 nm) i UVA-1 (340-400 nm).

…Zgodnie z tradycją, fototerapia UVB szerokopasmowego dostępu był używany do leczenia łuszczycy, który jest podżegającym chorobą skóry, charakteryzuje się iperproliferazione keratynocytów z 1-2% rozprzestrzeniania się w populacji ogólnej. Jednak teraz najczęściej wąskopasmowe UVB, lub czarno-białe, UVB, używanych do usuwania łuszczycy. Wąskopasmowe UVB wyczyścić łuszczyca szybciej i produkuje więcej remisji UVB szerokopasmowego dostępu do internetu. Akcja widma UV-wywołane rumień, uszkodzenie DNA, photoimmunesuppression, rak kolczystokomórkowy skóry i syntezę witaminy D są bardzo podobne, wszystkie w dziedzinie widmowej WŁADIMIR 280-310 nm.

Wąskopasmowe UVB, nie zawierają erythemogenic i rakotwórczych długość fali.

…Kąpieli słonecznych i solariów, wydaje się mieć potencjał, aby zmniejszyć ból u pacjentów z fibromialgią. Pacjenci z chronicznym bólem, pod warunkiem, fibromialgii poinformował, więcej w krótkim okresie, aby zmniejszyć ból po promieniowanie UV, w porównaniu z nie-UV…” [Kursywa dodana]

Bo ja Zdecydowanie zaleca się Używać na Słońcu lub w solarium

Ty Tylko Te Błędy?

Inny artykuł napisany przez Richard J. Wurtman3, podczas gdy ponad 40 lat temu, zawiera jeszcze kilka ciekawych informacji o korzyściach dla zdrowia od słońca, i to jest warte czytania. Jeśli masz jakiś interes, ale gorąco polecam ci pobrać to klasyczny, świetnie napisane 11 stron w formacie PDF z Massachusetts Institute of Technology. W tym artykule przedstawiono zalety wyświetlacza na słońcu, a nie tylko przy przełykaniu, witamina D tabletki lub kapsułki.

Ja tam są przekonani, że brakuje ci korzyści witaminy D, jeśli polegać tylko łykać tabletki lub kapsułki. Jeśli jesteś na ogrodzeniu o tym, lub nie wierzysz mi, proszę, przeczytaj Dr Wurtman klasycznej artykule.

Tylko, aby dać przykład, że trafnie wskazał na rolę światła słonecznego w hormonalnej synchronizacji w rytm twojego ciała. Melatonina, na przykład, który jest syntetyzowany szyszynki, to głęboko zależy od światła i ciemności, i prawidłowe przebywanie na słońcu w ciągu dnia, to ważne jest, aby zachować swój wewnętrzny rytm. Melatonina, jak można zapamiętać, jest także silnym przeciwutleniaczem, który walczy z nowotworem, właściwości, więc, proszę, nie lekceważ znaczenie codziennego działaniem promieni UV, a także zapobiegania sztucznego światła po zachodzie słońca.

Czuły Wyświetlacz Na Słońcu, Chroni Od Czerniaka

W czasie, gdy słońce jest zły rap, być przedstawiona jako niewiele więcej niż nowotwór skóry, który powoduje, że obiekt na niebie, aby uniknąć za wszelką cenę, ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że oddziaływanie promieni UVB światła jest w rzeczywistości ochroną przeciw czerniakowi (najbardziej śmiertelna forma raka skóry). Jak opisano w The Lancet:4

“Paradoksalnie, na świeżym powietrzu, pracownicy mają mniejsze ryzyko zachorowania na czerniaka, niż w pomieszczeniu pracowników, zakładając, że chroniczny ujawnienie słońce może mieć efekt ochronny.”

Inne badanie, Lekarz Hypotheses5 założyć, że pracują w domu, może mieć wzrost czerniaka, ponieważ są one narażone na działanie promieni słonecznych przez okna, i tylko w świetle WINOGRONA, w przeciwieństwie do UVB, może przejść przez szybę w oknie. (W tym czasie jak UVB, co daje wygląd, kolor twarzy i zmusza skórę do wytwarzania witaminy D, UVA promienie są te, które są związane z uszkodzeniem skóry i rak skóry.) Tak jak wewnętrzne prace, które otrzymują w trzy-dziewięć razy mniej światła słonecznego, promieniowania UV pracujących na świeżym powietrzu, nie wystarczy, aby pokazać korzyści UVB, mają niskie poziomy witaminy D, i, odpowiednio, stracić “wbudowanej” ochrony przed rakiem, które zapewniają regularne przebywanie na słońcu lub lampą do opalania.

Badanie wskazuje również, że w pomieszczeniach, w KTÓRYCH w rzeczywistości niszczy witaminę D3 powstaje odkryty po UV oddziaływania, w taki sposób, aby niedobór witaminy D3 i ryzyko zachorowania na czerniaka, a nawet gorzej. Szereg związek między wpływem słońca i redukcją ryzyka rozwoju czerniaka można znaleźć w literaturze medycznej. Na przykład:

Wpływ, jak rolnicy i rybacy, i w końcu tygodniach regularnego przebywania na słońcu, związane z redukcją ryzyka rozwoju czerniaka
Działaniem promieni słonecznych, wydaje się, chroni przeciw czerniakowi skóry, witryn sieci web, które nie były narażone na działanie promieni słonecznych i czerniaka, które pojawiają się na skórze, z dużym promieniowania UV-jest to najlepszy prognoza
Pacjenci z wysokimi krwionośnymi poziomami witaminy D były bardziej subtelne, niż czerniak, i najlepszy prognoza przeżycia, w porównaniu z tymi z niskimi poziomami witamina D

Niedobór witaminy D jest bardziej powszechne u Dzieci, Pacjentów

Ty Tylko Te Błędy?

Nadal nie ma nic, aby zrobić wokół tego, że witamina D, produkowana przez skórę, w odpowiedzi na promieniowanie UV jest głównym atutem dla zdrowia, niż przebywanie na słońcu, ponieważ witamina D wpływa szacuje się, że 10% wszystkich genów w organizmie. To sprawia, że niezwykle ważnym czynnikiem dla utrzymania optymalnego zdrowia!

Dwa ostatnie badania ciężko chorych dzieci odkryli, że niedobór witaminy D jest bardzo często występuje u dzieci, chorych, i jest to spowodowane złymi wynikami i długi pobyt w szpitalu.6 Wcześniejsze badania już związana z niedoborem witaminy D z najgorszych wyników w krytycznie chorych pacjentów dorosłych.

Jeden study7 pokazał, że dwie z pięciu dzieci, przyjętych w centrum nauki szpitala dziecięcego, aby dołączyć za mało witaminy a (poniżej 20 ng/ml), i ma bardziej poważne choroby, niż odbiór. Dzieci mogą korzystać z niebezpieczeństwem dla życia wstrząs septyczny był średniej witaminy D na poziomie, jak tylko 19,2 ng/ml. Autorzy zawarli:

“Okazało się, że wysoki poziom niedoboru witaminy D u dzieci jest poważnie chory. Biorąc pod uwagę, że rola witaminy d w rozwoju kości i układu odpornościowego, zaleca się do badań przesiewowych tych dzieci, ciężko chorych z czynnikami ryzyka niedoboru witaminy D i wdrażanie efektywnych strategii, aby sytości.”

Inny study8, w tym dzieci i młodzieży wykazały, że prawie 70 procent uczestników były niedoborem witaminy D, niedobór, niezależnie powiązany z więcej czasu ICU te i bardziej poważnych chorób.

 

Leave a Comment